خانه / اخبار اصلی / مسائل معیشتی حداقل حق فرهنگیان است
مسائل معیشتی حداقل حق فرهنگیان است

مسائل معیشتی حداقل حق فرهنگیان است

نایب رئیس فراکسیون حقوق شهروندی مجلس از پیگیری درباره وضعیت معلمان دستگیرشده از طریق وزرای اطلاعات، کشور و آموزش و پرورش خبر داد.

فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به وضعیت معلمان دستگیر شده، گفت: یکشنبه (۲۳ اردیبهشت ماه) با شروع روز کاری مجلس این موضوع را از طریق وزرای اطلاعات، کشور و آموزش و پرورش پیگیری می‌شود و به جریان می‌افتد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: حداقل حق معلمان صحبت درخصوص مسائل معیشتی و کیفیت آموزشی است؛ بایستی حق اعتراض برای تمام اقشار جامعه وجود داشته باشد و این موضوع یکی از معیارهای دولت است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگرچه تجمعات و اعتراضات به صدور مجوز نیاز دارد اما باید برای اعتراض مردم حقی قائل شد؛ همچنانکه بسیاری از تجمعات مقابل مجلس بدون وجود مجوز برگزار می‌شود.

سعیدی تاکید کرد: تجمع معلمان در محیطی آرام برگزار شد و از آنجا که این اتفاقات مقابل سازمان برنامه و بودجه رخ داد بهتر بود مسئولان این سازمان، جریان را مدیریت می‌کردند.

نایب رئیس فراکسیون حقوق شهروندی مجلس با اشاره به وضعیت معلمان بازداشت شده، خاطرنشان کرد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده این معلمان هنوز در بازداشت هستند و باید تعیین تکلیف شوند؛ امیدواریم با پیگیری‌های بیشتر این افراد از بازداشت آزاد شوند.

درباره inaradmin

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

رفتن به بالا
قالب وردپرسقالب وردپرس